כורסאות טלויזיה עם הטכנולוגיה מדנמרק הטובה בעולם

עיצוב דני מתוחכם ומרהיב.
טכנולוגיית ה NOZAK SYSTEM מבטיחה ישיבה יציבה, בריאותית ונוחה.
מנגנונים המתוחכמים ביותר בעולם (חשמליים או ידניים).
כל כורסא אפשרית במידות: SMALL ,MEDIUM ,LARGE

הטכנולוגיה מדנמרק, הטובה בעולם.
טכנולוגיית ה NOZAK SISTEM מבטיחה ישיבה יציבה, בריאותית ונוחה לטווח ארוך. 

* מנגנונים איכותיים (חשמליים או ידניים)
* קפיצי פלדה
* כל הכורסאות מתאימות ל- 120 ק”ג
טכנולוגיית הזרקת ספוג
כפתורי Touch
* בטכנולוגיית, Wireless
עיצוב דני מינימליסטי מרהיב
כורסאות Lift Up עם המנגנונים הטובים בעולם

הקולקציה כוללת כורסאות מגוונות כאשר ניתן לבחור את הבסיס, הצבע (מתוך 800 גוונים). 
כל כורסא אפשרית במידות: SMALL ,MEDIUM ,LARGE
כל הכורסאות מתאימות ל 120 ק”ג וישנם מנגנונים המתאימים ל 160 ק”ג. 
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

יש לכם סלון או מערכת ישיבה אך אתם מרגישים שמשהו חסר? בדקתם כיצד נראית הכורסה המרכזית במרחב? ייתכן כי היא זקוקה לליטוש. צרכנים רבים שהשקיעו את מיטב כספם ומרצם בסלונים חדשים מגלים יום אחד כי כורסת הטלויזיה שלהם היא לא מה שהם חשבו. כשמוכרים מערכות ישיבה משולבות עם כורסאות טלוויזיה, הדייר מגלה פעמים רבות כי מרכיב ישיבה כה מרכזי נדרש הרבה יותר ברמה הדקורטיבית. לכן, צרכנים חכמים בוחרים מראש כורסת טלויזיה לבד, בהתאמה לעיצוב החדר, תוך חתירה ליצירת ליטוש דקורטיבי בתוכו. כאן תוכלו לקרוא כיצד אנו ממליצים לבחור כורסאות טלויזיה לסלונים ומערכות ישיבה.

תבנית עיצוב הצורה של הכורסה – קווים לדמותה

בראש ובראשונה, בחנו את הצורה של הכורסה, ולא את הצבע. דיירים רבים עושים את הטעות להתחיל לבחור את הגוון ולא מבינים מדוע המהלך לא צלח. שורש הבחירה תמיד מתחיל מהצורה של הכורסה. גם אם הסלון שלכם ריק מתוכן וזהו הרהיט הראשון, יש יותר מרמז אחד לצורה שצריכה להיות בכורסה שלכם: צורת פרופילי החלונות, צורת המשקופים, ועוד. בדרך כלל, נוסחת העיצוב אחידה: עגולה או מרובעת. אם התרשמתם כי הסלון שלכם עגול מבחינה זו, הוא יישאר כך כל הזמן. שילוב רכיבי ישיבה מרובעים עשוי שלא להתאים. שילוב ספות עם ידיות וקצוות מעוגלים עשוי להעשיר מאד את מראה החדר.

תבנית עיצוב הגוון של הכורסה – קווים לדמותה

את בחירת הגוון יש לבצע אחרי בחירת הצורה ולא לפניה. כאשר גיבשתם קווי מתאר עבור כורסאות טלויזיה, זו העת לבחור את הגוון. אם אריחי הרצפה בסלון חומים, וכמוהם פרופילי החלון והמשקופים, מומלץ לבחור כורסאות חומות או כהות, ואם רכיבים אלו מגובשים בצבעים בהירים ולבנים מומלץ לבחור בכורסאות בגוונים אלו. התאמה דקורטיבית זו תבטיח הטמעה חלקה ומוצלחת של כורסאות טלויזיה בחדרכם.

דיור אינטריורס – עיצוב כורסאות טלויזיה לבתי אב

בחברת דיור אינטריורס משווקים כורסאות טלויזיה אלקטרוניות או מכניות לפי דרישה. הכורסאות מאפשרות ישיבה אורטופדית ונוחה, ומזכות את הבית בעיצוב חסר פשרות. אם אתם זקוקים לכורסת טלויזיה חדשה, המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע בהטמעתה בבית. כורסאות טלוויזיה של דיור אינטריורס יוצרות גם נוחות וגם איכות ומאפשרות לדייר לבלות מול המרקע זמן איכות חסר פשרות.

נגישות