סלונים

עיצוב הסלונים בבית הם המפתח להצלחת תהליך העיצוב של הבית. חדרים אלו מעבים את כל הנתונים של כרטיס הביקור בתחום העיצוב הפנימי שלו. על כן, השקעה בסלונים חדשים ואיכותיים היא השקעה ברוכה, שתבטיח לכם שנים רבות מאד של בית מעוצב, מפואר, וכזה שייצג אתכם במלוא הכבוד הראוי. כשאתם בוחרים סלונים מעוצבים, עליכם לשים לב לכמה נקודות חשובות. ראשית כל, מיקום מערכת הישיבה יכול להתממש בפינה או במקביל לקירות. שנית, עיצוב מערכת הישיבה והמזנונים צריך להיות מתואם זה לזה ולהתאים לאופן בו גובשה תשתית החדר. שלישית, חשוב מאד להיעזר בפרספקטיבה ולבחור כל רהיט ביחס לגודלו של חדר הסלון. מיד ניגע בשלושת הנקודות הללו בהרחבה.

למידע נוסף, מלאו פרטים:

מיקום מערכת הישיבה בסלון – המפתח להצלחת העיצוב

מערכת ישיבה מורכבת מסט של ספות, כורסה ושולחן סלון נמוך. ניתן למקם את מערכת הישיבה הזו בפינת החדר או במקביל לקירות. כשאתם מטמיעים אותה בפינה אתם משיגים 2 תמורות חשובות: הבלטת הרצפה בחדר והקצעת מקום רבה למזנונים ומערכות אחסון, שעה שפינת הישיבה ממוקמת בצד החדר. לכן, סלונים פינתיים מומלצים בשני מקרים: כאשר אתם רוצים לבסס את הבית שלכם על פתרונות אחסון מרובים, וכאשר אתם מבקשים להבליט את אריחי הרצפה, שכמובן צריכים להיות מלוטשים ומיוחדים בעיצובם ובסוג החיפוי שלהם. במקרים בהם התמורות הללו אינן בראש מעייניכם, טוב תעשו אם תבחרו סלונים מעוצבים מקבילים לקירות, ולא בפינת החדר.

שילוב בין סלון יוקרתי לפתרונות אחסון מתאימים

בין אם אלו סלונים פינתיים ובין אם הם סלוני קיר, מאד חשוב שיהיה קשר בין רכיבי הישיבה לרכיבי האחסון. אם התשתית של החדר היא תשתית עץ או תשתית חומה אחרת, מבוססת גרניט פורצלן או טראסו חום, חשוב שגם רכיבי האחסון וגם רכיבי הישיבה יהיו חומים וישתלבו במרחב באופן תקני. אם אלו סלונים מעוצבים מודרני, ומבוססים על צבעים כמו לבן וכחול, מומלץ שגם הריהוט והמזנונים עבור סלונים מעוצבים אלו יהיו דומים.

התאמת עיצוב הסלון לגודלו של החדר

אם חדר הסלון שלכם קטן ומוגבל בשטח, חשוב לבחור רכיבי ישיבה, וגם רכיבי אחסון בעלי משקופים ופרופילים דקים, ידיות טלסקופיות זעירות, ומדפים דקים על מנת להימנע מהטמעת רכיבים גדולים ובולטים מדי ביחס לגודל. אם החדר גדול ורחב, ישנה חשיבות להטמעת רכיבי ישיבה ואחסון בולטים בעלי נוכחות משמעותית.

דיור אינטריורס – סלונים מעוצבים בהתאמה אישית

בחברת דיור אינטריורס ניתן לעצב סלונים מעור, או סלונים מבד לבחירתכם. מאד חשוב להשקיע בעיצוב הסלון על מנת להטביע את חותמו על הבית כולו. בחברת דיור אינטריורס יסייעו לכם לגבש נוסחה דקורטיבית מתאימה לביתכם. החברה משווקת דגמי סלונים מעוצבים מכל הסוגים, אותם ניתן לבחור בנקל מקטלוג מחשב או דרך אולמות התצוגה.

נגישות