חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה הינו אחד הנושאים החשובים כאשר מדברים על עיצוב מהבית. זהו חדרכם הפרטי, המקום האינטימי והמפנק ביותר שישנו בבית, ועל כן חשוב מאד להשקיע בעיצוב שלו. כשהחדר מעוצב אתם זוכים ליהנות בכל פעם שתיכנסו אליו. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד מעצבים חדרי שינה בתחכום, תוך שאיפה להטמעת כל המוצרים המתאימים ביותר לגיבוש בביתכם.

למידע נוסף, מלאו פרטים:

בחירת הריהוט המרכזי לחדר שינה

כשאתם בוחרים את הריהוט המרכזי אתם צריכים מיטה, ואם החדר מספיק גדול אז גם ספה וארון. בחירת הריהוט צריכה להתבצע תוך שאיפה לגבש את החדר מבחינה עיצובית. מה שמעטים יודעים הוא שגם כשהחדר ריק מתוכן, וחוץ מדלת וחלון אין בו כלום, עדיין ניתן לבחור את הריהוט שמתאים ולסנן ריהוט שלא יתאים. לדוגמה, אם המשקופים והפרופילים בחלונות עגולים, תצטרכו מיטות עם מעטפות עגולות. אם המשקופים והפרופילים של החלונות מרובעים, תצטרכו התקני שינה, אחסון וישיבה בעלי צורות גיאומטריות מרובעות. כמובן שגם הצבעים של המשקופים והפרופילים, כמו גם גווני אריחי הריצוף מרמזים אלו מיטות ואלו פריטי ריהוט אתם צריכים מבחינת הגוון.

בחירת ריהוט נלווה לחדר שינה

ריהוט נלווה מבוסס על הפרטים הקטנים לאחסון חפצים בחדר שינה: שידות, מגירות קטנות, ועוד. הבחירה שלהם קלה הרבה יותר מזו של הריהוט המרכזי, כי הנחת העבודה היא שהאחרון כבר מוטמע בחדרכם. את הריהוט הנלווה בוחרים תמיד בסוף תהליך העיצוב. לכן, אם יש לכם מיטה, בפה וארון, יש לכם יותר מרמזים מובהקים איך צריכות להיראות השידות ואיך צריכות להיראות המגירות שלכם. אם הארון צבוע בגוון חום כהה, ויש לו ידית טלסקופית (לדוגמה), כך צריך להיות גם במגירות ובשידות שלכם בשביל להגשים תבנית דקורטיבית הגיונית שמצביעה על חדר שינה מעוצב.

דיור אינטריורס – חדרי שינה מעוצבים בהתאמה אישית

אנו בדיור אינטריורס מסייעים ללקוחותינו להתאים לעצמם חדרי שינה מעוצבים. חדרים אלו מהווים את חדרי הבוטיק בכל בית מעוצב, ולכן מאד חשוב לבחור רכיבי ריהוט ואחסון מעוצבים באופן שיתאים לנעשה במרחב. בחברתנו מלווים לקוחות מכל סגנונות עיצוב הבתים ומסייעים להם לאתר חדרי שינה דקורטיביים וחסרי פשרות ביחס לעיצוב הבית הקיים. אם אתם סבורים כי מגיע לכם חדר שינה מעוצב מן המעלה הראשונה, פנו אלינו ונשמח לסייע לכם במציאת החדר המושלם.

נגישות