מערכות ישיבה

לעתים, על מנת לשדרג את הסלון, דיי בשינוי סט הישיבה שלכם. כמובן שברבים מן המקרים יבקשו בעלי הבית להחליף את הסלון כולו, ואם הם עברו לבית חדש – כנראה רכישת סלון חדש תהיה על הפרק. יחד עם זאת, ייתכנו הרבה מקרים בהם המזנונים, הארונות, המגירות והשידות הסלוניות במצב מעולה, אך הריהוט התבלה, ולשם כך אין טובה יותר מרכישת מערכת ישיבה. אם אתם מעוניינים שהיא תישאר לאורך זמן, מומלץ לבחור מערכות ישיבה מעור. כאשר אתם החלטיים לגבי עמידות המוצר, תוך דאגה לעיצובו והתאמתו לבית, אין כמו ריהוט עור אשר עמיד בפני קרעים, נוח להפליא, ומפנק במיוחד.

למידע נוסף, מלאו פרטים:

בחירת מערכת הישיבה

השלב הראשון בבחירת מערכת ישיבה יהיה לדגום את מידות המיקום הנדרש להצבת מערכת כזו. חשוב לקחת מידות אורך ורוחב, וגם לתכנן כיצד תרצו שמערכת הישיבה תעמוד: בפינה, במרכז הסלון, צמוד לקיר או רחוק מהקיר. על פי שיקול זה ניתן לבחור מערכות ישיבה מעוצבות עבור המקרה שלכם. למשל, במידה והחלטתם על פינת הסלון כמקום ייעודי להצבת מערכת הישיבה, תוצע לכם פינת ישיבה, שהיא מערכת עם אחת מן הספות בפורמט פינתי דו ממדי.

שלב נוסף בבחירת מערכות ישיבה מעוצבות הוא התמקדות בחומר הייצור. למען האמת, רוב הצרכנים יעדיפו מערכות ישיבה מעור: זה עמיד, זה נוח, והכי חשוב – זה משתלם לכם במחיר שכן בהשוואה למערכות ישיבה תואמות מבד, העור מחזיק זמן רב יותר בו לא תצטרכו למהר להחליף את סט הריהוט שלכם. מערכות ישיבה מעוצבות מעור נבדלות זה מזה בעיבוד העור, בגוון שלו ובצורה של כל רהיט ורהיט: כיום, בעידן המודרני – אדריכלים ומעצבים בוחרים להציג רהיטים בעיצובים מיוחדים ולאו דווקא להיצמד לצורות המסורתיות אליהן הורגלנו בעבר.

בחירת עיצוב עבור מערכות ישיבה

כפי שהסברנו, עיצוב של מערכות ישיבה מעור מתבטא בעיבוד, בגוון ובצורה. העיבוד האפשרי לבחירה הוא עיבוד עור סטנדרטי, עיבוד עור עם חספוס, עיבוד זמש, ועוד. האחרון יוצר דמיון רב לריהוט בד, וגם מספק עמידות של איתנה של עור. באשר לבחירת צורת הריהוט והגוון, כדאי להסתמך על התכולה הקיימת בסלון שלכם ולבחור מערכות ישיבה שיתאימו לנוף הסלוני. צוות יועצי אולם התצוגה יעמוד לרשותכם ויסייע לכם לבחור בדגם האטרקטיבי ביותר עבורכם.

נגישות